Komentara: 2
Pregleda: 375

Problem sa odnošenjem kućnog smeća u Čantaviru

Komunalno - (otpad, zagađenje, buka, javne površine) / Javna higijena (kante za smeće, kontejneri, održavanje ulica, košenje zelenih površina)
14. oktobar 2020.
Postavi pištaljku!

Tekst pištaljke:

U Čantaviru (opština Subotica) imamo veliki problem što se tiče odnošenja smeće tačnije nije organizovano nikako ,ovde što imamo komunalno oni mesečno jednom nose  u dzakovima  koji kod njih se može kupiti ,ali veći problem što oni to često i ne odnesu naprimer naša ulica  danas je bila na redu (svakog meseca drugi petak)  ujutro kad smo išli na posao 4.30h mi stavili napolje i kad smo dolazili kući u 15sati to nije bilo odnešeno i psi su već počeli da razvlače dzakove i nije samo u našoj ulici ovako nego žalosno kod mnogih drugih.

Par puta smo pitali u mesnoj zajednici  zašto ne može naprimer da se reši da čistoća nosi i ovde smeće kao u gradu svake nedelje a račun bi bio dodat na račun za vodovod kao i drugde.Ljudi  u mesnoj zajednici tvrde da  su oni probali i da grad Subotica to neće da prihvati da se i ovde nosi,isti ovaj problem je inače u Bačkom dusanovu i  Višnjevac ...

Bilo bi dobro da se ovo reši nekako.

Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 2 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.