Komentara: 3
Pregleda: 753

Problem sa barama na Radijalcu (Aleja M. Tita)

Komunalno - (otpad, zagađenje, buka, javne površine) / Održavanje vodovodne i kanalizacione mreže (čišćenje slivnika)
10. februar 2021.
Postavi pištaljku!

PIŠTALJKA ZATVORENA!

12.02.2021. - Pištaljka #10609 je zatvorena uz sledeći komentar:

Odgovor Javnog preduzeća za upravljanje putevima, urbanističko planiranje i stanovanje:

Predmetna površina nije namenjena za put, blato se stvara usled parkiranja nesavesnih vozača.

Tekst pištaljke:

Da li je normalno da ovako izgleda jedan prilaz zgradi u centru grada nakon pljuska? Ovo i nije najgora situacija jer je fotografisano nekoliko sati nakon prestanka kise. Svaki put nakon jaceg pljuska je kompletan prolaz pod vodom i voda stoji pred zgradom danima.

Pitanje za nadlezne je da li ce iko da odreaguje na ovakvu situaciju jer se javne ustanove redom ogradjuju od ovog problema koji narusava normalan zivot stanara i ugrozava sam objekat. Kanalizacija takodje ne funkcionise kako treba jer voda ne otice.

Napomena: ovakva situacija postoji nekoliko godina unazad bez obzira sto je problem prijavljivan nekoliko puta

Aleja Marsala Tita 9

Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 5 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.