Komentara: 1
Pregleda: 723

Problem s drvetom i trotoarom na raskrsnici ulica Čat Geze i Zetske

Komunalno - (otpad, zagađenje, buka, javne površine) / Problemi sa stablima / živicama na javnim površinama
18. avgust 2020.
Postavi pištaljku!

Tekst pištaljke:

Drvo na raskrsnici ulica Čat Geze i Zetske (Kertvaroš) nam pravi problem jer zbog korenja diže trotoar. Zbog toga zimi ima dosta ljudi koji padaju zbog poledice, a kad počne da opada lišće dolazi do začepljavanja ulične kanalizacije.

Zbog problema sa korenjem zgrada u Zetskoj 11 ima problem u kanalizacionoj cevi, tj. sa otpadnim vodama.  Niko neće da sanira štetu na trotoaru, a kamoli da uradi nešto u vezi drveta.

 

Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 5 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.