• Pregleda: 1928

Dugogodišnji problem neasfaltirane ulice Gornja

Dugodišnje muke u našoj ulici Gornja koja je jednim delom asfaltirana dok zadnji deo ulice u dužini od 100m nikad nije urađen, svaka kiša koja padne nastaju nove poteškoće sa vodom i blatom vozilom se jako teško prolazi i ono malo što sami zaravnamo propadne istog momenta. Molimo za malo pomoći od grada kako bi rešili ovu jako neprijatnu scenu kod svake prve kiše.

4
C [pre 51 dan i 15 časova] Odgovori
Što bi ljudi rekli, stanite u red.
Lela [pre 49 dana i 18 časova] Odgovori
Saosećam sa stanovnicima te ulice, ali koliko stotina takvih ulica ima u Subotici.
starisuboticanin [pre 45 dana i 14 časova] Odgovori
Barem imaju kanalizaciju
Deo Zeljeznickog naselja nema kanalizaciju a o asfaltu da ni ne pricamo .
Simo [pre 40 dana i 20 časova]
Kada ste rekli "deo" to je zvucalo kao neki tamo mali zabaceni deo, jedna-dve ulice. U Zeljeznickom naselju kanalizaciju nema 80% ulica, a asfalt 60%. Ova Gornja ulica, kakva takva, je za Zeljeznicko naselje daleka buducnost jer je vecina ulica u jos gorem stanju.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.