Pregleda: 2392

Uspesi džudista Spartaka sa mlađim kategorijama i veteranima

19.11.2014. u 12:50h
Spartakovi džudisti učestvovali su za vikend sa svojim sekcijama Čantavir i Bajmok na međunarodnom Yama-Arashi Kupu koji se u dva takmičarska dana održao u Bačkom Jarku, nadomak Novog Sada.

Turnir u Bačkom Jarku okupio je skoro 400 takmičara iz 42 kluba iz nekoliko zemalja u okruženju.

Najsjajnija odličja osvojili su Mihailo Milošev i Strahinja Nestorović, srebro su osvojili Aleksandar Savić, Jugoslav Kačanski i Mihajlo Šašić, dok su bronzani bili Stefan Bastić, Aron Bozik, Tibor Olah, Lazar Ivošević, Geza Gazdag, Kristof Košaraš, Ana Stefković i Boris Váci.

Zlato za Milana Bogića u kategoriji veterana

Istog dana (subota, 15. novembar) u glavnom gradu Češke održalo se 10. Otvoreno prvenstvo Česke za veterane. Prvenstvo je okupilo nešto preko 160 takmičara iz 9 zemalja, a kao deo srpskog tima učestvovao je takmičar i trener Spartaka Milan Bogić, koji je i ovaj put osvojio zlatnu medalju i tako odbranio visegodišnji naslov prvaka.