Pregleda: 2471

Rukometaši Spartaka zabeležili pobedu na premijeri nove sezone

20.09.2014. u 00:08h
Rukometaši Spartaka odigrali su večeras u Hali sportova prvu utakmicu u novoj sezoni i tom prilikom zabeležili prilično ubedljivu pobedu protiv Kolubare sa 36:28 (17:14). U narednom kolu ekipa Spartaka gostuje u Nišu ekipi "Železničar 1949".

Odlična i efikasna utakmica rukometaša Spartak Vojputa u 1. kolu Super lige u kojoj su nadigrali lazarevačku Kolubaru sa 36:28. Utakmicu je posmatralo oko 400 gledalaca.

Prvo poluvreme prošlo je u prilično ujednačenoj igri oba tima, u kojem je Spartak pred sam kraj napravio par golova razlike, a u drugom poluvremenu tu razliku je postepeno povećavao za konačan trijumf i važnu pobedu na startu sezone.

Najefikasniji u ekipi Spartaka je bio Županjac sa 11 postigutih pogodaka, zatim slede Lojaničić i Knežević sa po 5, dok su Jovanović i Jelić dali po 4.

U narednom kolu ekipa Spartaka gostuje u Nišu ekipi "Železničar 1949".