Komentara: 24
Pregleda: 8483

Kuća zdravlja pobednik 43. Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu

06.01.2016. u 14:30h
Najbolja ekipa novogodišnjeg turnira je Kuća zdravlja koja je u finalu nadigrala Real impeks Šeki enterijere, dok je u utakmici za treće mesto jasimpeks u penal lutriji bio uspešniji od Kraljevine Srbije. Najbolji golman i najkorisniji igrač dolaze iz šampionske ekipe.

Jučerašnjim mečevima za konačan plasman završen je tradicionalni turnir u malom fudbalu koji se igra od 1973. godine u našem gradu. U meču za treće mesto sastali su se ekipe Kraljevine Srbije i Jasimpeks Superinfo. Posle 40 minuta meča rezultat je bio 1:1, a u penal lutriji srećniji su bili igrači Jasimpeksa i time osvojili medalje i nagradni ček u iznosu od 50.000 dinara.

Nakon revijalnog meča između mlađih kategorija Spartaka i Arene odigrano je finale u kojem su se pred krcatim tribinama Hale sportova sastali Kuća zdravlja i Real impeks Šeki enterijeri.

Ovaj meč je bio rešen već u prvih 20 minuta meča s obirom da je ekipa Kuće zdravlja u tom periodu postigla čak 4 pogotka, koji su, ispostavilo se, bili i više nego dovoljni da ubedljivo trijumfuju i osvoje titulu najbolje ekipe na ovogodišnjem turniru.

Njihovi protivnici, ekipa Real impeks Šeki enterijeri, u drugom delu igre postigla je svoj jedini pogodak i to je bilo sve što su uspeli protiv veoma raspoložene ekipe Kuće zdravlja.

Za treće mesto: Kraljevina Srbija - Jasimpeks Superinfo 1:1 (3:5)
Grubor 4' - Cvetković 8'
Pobednik Jasimpeks posle boljeg izvođenja penala

Za titulu: Real impeks Šeki enterijeri Kuća zdravlja 1:4
Tomčić 25' - Grujičić Ž. 4' i 20', Simonović 12', Jančevski 20'

Po završetku finalnog susreta dodeljena su priznanja za najbolje pojedince, kao i pripadajuće medalje i pehare za prve tri ekipe. Priznanja za najbolje pojedince pripali su igračima Kuće zdravlja i to za najboljeg golmana Vladimir Ranisavljević, odnosno najkorisniji igrač Željko Grujičić koji je pored dva u finalu postigao još 20 tokom grupne i eliminacione faze.