Komentara: 13
Pregleda: 5094

Konačno! Prva pobeda fudbalera Spartaka u 2014.

17.04.2014. u 18:59h
Fudbaleri Spartaka prekinuli su niz bez pobede u nastavku sezone pošto su danas, pred oko 300 gledalaca savladali ekipu Voždovca sa 1:0. Gol za Spartak postigao je Trivunović u 23. minutu meča. U narednom kolu koje se igra u utorak Spartak dočekuje Radnički iz Kragujevca.

Slaba posećenost na stadionu u Subotici, što zbog prohladnog i kišovitog vremena, što zbog nešto lošijih rezultata Spartaka, što zbog nestandardnog termina usred radnog dana.

Iako prilično oslabljeni neigranjem Cicimila, Kovačevića, Tumbasevića i Farkaša fudbaleri Spartaka uspeli su da (konačno) zabeleže pobedu, pred malobrojnom publikom na Gradskom stadionu.

Gol vredan tri boda protiv Voždovca i mirnijeg nastavka prvenstva, postigao je Veseljko Trivunović, koji se u 23. minutu najbolje snašao u gužvi u petercu gostiju.

Voždovčani su najbliži izjednačenju bili sredinom drugog poluvremena, kada je sjajan volej Stefana Babovića još boljom intervencijom zaustavio Branimir Aleksić. Imali su gosti još par polu prilika, ali se rezultat do kraja meče nije menjao. Spartak je tako prekinuo niz od deset utakmica bez pobede u prvenstvu.

SPARTAK: Aleksić 8, Lazić 7, Šarac 7, Torbica 8, Trivunović 8, Nosković 7 (Džugurdić - ) , Novaković 7, Mezei 7, Milić 7, Antunić 7, Radović 7.

VOŽDOVAC: Supić 7, Đorđević 7, Jašić 6, Vasiljević 7, Mihajlov 6, Sekulić 6 (Veljović 6) , Milovanović 7, Babović 8, Obradović 6, Pavičević 6 (Ninković 6) , Marušić 6 (Tripković - ).

U sledećem kolu koje je na programu već u utorak 22. aprila subotički superligaš na Gradskom stadionu dočekuje ekipu Radničkog iz Kragujevca.

Fudbal: Spartak - Voždovac Fudbal: Spartak - Voždovac Fudbal: Spartak - Voždovac Fudbal: Spartak - Voždovac Fudbal: Spartak - Voždovac Fudbal: Spartak - Voždovac Fudbal: Spartak - Voždovac Fudbal: Spartak - Voždovac