Pregleda: 2010

Džudisti Spartaka osvojili 18 medalja na međunarodnom memorijalu "Branko Dragić"

19.05.2015. u 12:12h
Džudisti Spartaka nastupili su u subotu u Kanjiži na međunarodnom memorijalnom turniru "Branko Dragić, na kojem je učešće uzelo preko 280 takmičara iz 22 kluba iz Mađarske, Rumunije i Srbije.

Ekipa Spartaka je nastupila sa svojim sekcijama "Bajmok" i "Čantavir" i sa svojih 39 takmičara pokazala da ima pravu bazu za budućnost.

Osim 18 osvojenih medalja domaćin turnira dodelio je Spartaku i pehar za najbrojniju ekipu.

Osvajači medalja su:

• Zlato - Slaven Stantić, Nikola Šašić, Ana Stefković, Mateja Imrić i Anja Marković.
  • Srebro - Nikša Bokan, Mateja Borojević, Lazar Ivošević, Nikolina Pavić, Tamara Tomić, Kristof Tot Bagi, Tibor Olah i Adam Anitić
  • Bronza - Julija Kajari, Aleksandar Savić, Aleksandra Grahovac, Aron Bozik i Stefan Bastić.

U klubu ističu da su zadovolji sa ostvarenim rezultatima, pogotovo uzimajući u obzir da je mnogima ovo bilo prvo zvanično takmičenje. Sledeći nastup džudisti Spartaka će imati u Nišu, 24. maja na prvenstvu Srbije za starije pionire.