• Broj pregleda: 273

Grupa Univerexport - Trgopromet a.d.

Kasir - Prodavac

Mesto zaposlenja: Subotica
Rok za konkurisanje: 09.02.2017.
Postavljeno pre 8 dana i 12 časova

Grupa Univerexport-Trgopromet je vodeći domaći trgovinski lanac na teritoriji Subotice i okoline. Sa ciljem da širok asortiman proizvoda bude dostupan svakom kupcu, Trgopromet je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Potreban nam je:

Subotica

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potrošačima na kasi
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena