18.08.2007.
Pogledajte ostale slike iz albuma
Sax
Komentar slike (do 150 karaktera, maksimalno 5 komentara po slici):
Važno: komentari koji vređaju osobe na slici, koji vređaju druge članove Portala, koji u sebi sadrže vulgarnosti, koji se u celosti pišu velikim slovima, koji se unose sa neprekidnim nizom karaktera - odbijaju se bez obrazloženja!
Preostalo je još karaktera
POSTOJEĆI KOMENTARI (13)
Perisa
- AGIIIIIII;;))))))
karolinaAaa
- ej agi...slatka si mi:)) kiss :**
Darisha
- Vidi ti nje....sad moze i bez _ _ _ _ _ _ _
_enis_
- ova leva nije losha,ali desna je exstra:)))))
luche
- ko ste vi da prozivate tako ljude??? merka333 _enis_ uopste nise zanimljivi...
TamaricaForU
- a tate gde su?
Grinder
- Nemojte tako! Mozda ima dobar karakter. :)
Progressiv
- VEA, pa verovatno je u dusi dobra osoba, za dozom zlobe jer nije slatka i po mogucnosti zgodna kao ti, mozda? Ma daj.. Rambo Amadeus: Predrasude.
Progressiv
- Sve je rekao.. e sad, bez uvrede..kako ko.. 8-[
mdijana21
- vi ljudi nemate pametnija posla nego da komentarisete ko kako izgleda i ko je sta obukao?....strasno stvarno....
Grishnackh
- a da sam ja tako nešto napisao, po običaju mi nebi bio odobren komentar....
_enis_
- hahahah pa kako bi bilo da i moja mama izlazi u sax????
Nex87
- merka333 ti mrsh kod bobice, a ti _enis_pogledaj sebe i ako mislis da je sve ok na tebi, onda vredjaj ostale
NAPOMENA:
Iako su komentari selektivno odobravani od strane autorizovanih moderatora portala, komentari su isključivo odraz mišljenja njihovih autora. Moderatori nikada ne vrše izmene sadržine komentara.